Yasal Uyarı ve Telif

——————————- YASAL UYARI ——————————-
* Ekitappindir.com da bulunan linklerin tamamı kopya olup, Ekitappindir.com ile ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır ve ekitaparsiv bünyesinde telif hakkı olan hiçbir dosya bulunmamaktadır.
* Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da internetten sipariş yolu ile almanızı rica ederiz.
*Ekitappindir.com ‘in amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir.
*Ekitappindir.com  burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden e-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz.
* Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi şahıs veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.
*Ekitappindir.com kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.